main-photo

O úřadu

 

Exekutorský úřad Praha 3 s působností po celé České republice byl otevřen počátkem května roku 2010 soudním exekutorem JUDr. Miloslavem Zwiefelhoferem.

Sídlo úřadu je situováno na okraji Prahy v ulici Ringhofferova 115/1, v katastru Třebonice a vyhovuje ve všech směrech kapacitním požadavkům.

Od založení úřadu je kladen veliký důraz na profesionální a kvalitní přístup personálu úřadu. Velkou část pracovního týmu tvoří zkušení odborníci a zaměstnanci s několikaletou praxí v oboru, kteří jsou připraveni řešit problematiku týkající se exekuční činnosti, zodpovídat dotazy a poskytovat rady a informace oprávněným účastníkům řízení k jejich maximální spokojenosti. V současnosti soudní exekutor zaměstnává na desítky zaměstnanců, kteří v roce 2017 řešili na 11 000 exekučních případů.

Od počátku své činnosti úřad využívá moderní IT technologie a neustále rozvíjí software, čímž je zaručena vysoká kvalita, přesnost a rychlost při řešení veškeré exekuční problematiky.

Úřad dále disponuje silným týmem pro dražbu nemovitých věcí. Dražby nemovitých věcí se konají ve středu dopoledne, vždy v sídle úřadu, popř. elektronicky prostřednictvím elektronického systému dražeb na internetu na adrese portálu: www.exdrazby.cz.

Samozřejmostí v činnosti úřadu je provádění mobiliární exekucí, a to v rámci celé České republiky. Úřad momentálně využívá velkokapacitní sklad v Klatovech. Dražby movitých věcí zpravidla probíhají ve středu odpoledne v sídle úřadu.

Exekutorský úřad Praha 3 se již po pětiletém působení na trhu vymáhání pohledávek zařadil mezi vyspělé exekutorské úřady, kdy se na něj s důvěrou obrací stále noví klienti. Současným i novým klientům úřad nabízí:

  • možnost zpracování exekučních návrhů,
  • možnost získání kontaktních údajů na příslušného zaměstnance, který daný případ vyřizuje,
  • individuální přistup k požadavkům klientů,
  • efektivita ve vymáhání pohledávek,
  • okamžité odesílání žádostí o pověření na exekuční soudy a okamžité vyplácení vymožených finančních prostředků klientům,
  • dálkový přístup,
  • pravidelné reporty,
  • bezproblémové provedení mobiliární exekuce či ocenění nemovitých věcí,
  • možnost provádění dražby na návrh zástavního věřitele,
  • možnost poskytování právní pomoci, přijímání peněz, listin či jiným movitých věcí do úschovy, provádění dobrovolné dražby či sepisování exekutorských zápisů osvědčující skutkové děje či stavy věcí.

Adresa

Ringhofferova 115/1
155 21 Praha 5 - Zličín

Kontakt

mail: podatelna@eupha3.cz

tel.: 212 341 341
fax: 212 341 342

Detailní informace zde.

Další údaje

IČ: 720 65 699
DIČ: CZ7912311979
Evid. číslo soudního exekutora: 144
ID datové schránky: q3fpa3p