21.9.2015 – Upozornění

 

V posledních dnech došlo k rozeslání SPAMů s předmětem „important message“ na mnoho e-mailových adres, se kterými bylo v posledních několika měsících ze strany exekutorského úřadu soudního exekutora JUDr. Miloslava Zwiefelhofera komunikováno. V textu těchto e-mailů se objevoval i výraz „Hey friend!“

Jedná se o podvržené e-maily, které byly odeslány jak pod hlavičkou soudního exekutora JUDr. Miloslava Zwiefelhofera včetně jeho zaměstnanců, tak i pod hlavičkou dalších exekutorských úřadů. V těchto e-mailech byla vždy změněna hlavička odesílatele a následně byly rozeslány na náhodné e-mailové adresy. V současné době jsou ze strany IT oddělení soudního exekutora činěna opatření, která by měla zabránit rozesílání obdobných e-mailů z poštovního serveru eupha3.cz.

Soudní exekutor tímto informuje všechny adresáty e-mailových zpráv, že tyto e-maily, které jim byly doručeny, nemají žádný informativní charakter, nebyly odeslány soudním exekutorem ani žádným z jeho zaměstnanců, a důrazně varuje před otevíráním případných odkazů v těchto e-mailech zasílaných.

Soudní exekutor se všem adresátům e-mailových zpráv omlouvá za případné komplikace, které ovšem nebyly způsobeny jeho zaviněním. Zároveň soudní exekutor děkuje za pochopení.

Adresa

Ringhofferova 115/1
155 21 Praha 5 - Zličín

Kontakt

mail: podatelna@eupha3.cz

tel.: 212 341 341
fax: 212 341 342

Detailní informace zde.

Další údaje

IČ: 720 65 699
DIČ: CZ7912311979
Evid. číslo soudního exekutora: 144
ID datové schránky: q3fpa3p